Transport paczek z Torunia do Osnabruck

Bezpośredni przewóz z mieszkania, hotelu, miejsca pracy pod wskazany adres.

Oferujemy przewóz osób na trasie Polska – Niemcy – Polska. Do Niemiec wyjeżdżamy w poniedziałki, środy oraz w soboty, w godzinach porannych. Informacje dotyczące konkretnej godziny odjazdu można uzyskać pod numerem telefonu +48 602 276 435.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Jeżeli chodzi o powroty do Polski, odjeżdżamy we wtorki, czwartki, a także w niedziele – także rano.

Jeśli jednak nasz klient ma taką potrzebę, mamy możliwość zamówienia busa dla niego, w takich sprawach data i godzina wyjazdu jest dostosowana do pory umówionej z klientem.

Przeczytaj pełną ofertę.

Nasi kierowcy odbierają pasażerów spod wskazanego adresu. Swoje usługi świadczymy na terenie województw: Kujawsko-Pomorskiego, Wielkopolskiego oraz części Zachodnio-Pomorskiego i Lubuskiego.

Wszystkich pasażerów zabieramy spod wskazanego adresu. Nie trzeba zatem troszczyć się jazdą na dworzec lub zamawianiem taksówki. Nasi kierowcy przybędą do Ciebie. Dajemy gwarancję bezpośredniego transportu od drzwi do drzwi – wpływa to na bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki ustalonemu harmonogramowi podróży granicę przekraczamy zawsze około godziny 11. Umożliwia to nam na dowiezienie wszystkich klientów pod dom tego samego dnia, w którym wyjechaliśmy z kraju.

Więcej na naszej stronie głównej .

Pewna jazda

Wozimy osoby z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski. W naszej firmie zwracamy wyjątkową uwagę na to zagadnienie. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort wszystkich podróżujących. Przed każdym wyjazdem kontrolujemy czy nasze busy są w pełni sprawne i mają bieżące przeglądy techniczne. Mamy kadrę fachowych kierowców, którzy posiadają wszelkie konieczne licencje i upoważnienia. Dzięki podróżowaniu tylko w godzinach dziennych, bezpieczeństwo podróżowania z naszą firmą jest na znacznie lepszym poziomie. Ogromnie istotne dla bezpieczeństwa podróżnych ma też odebranie go przez kierowcę spod podanego adresu i dowiezienie go w ustalone miejsce, dzięki czemu podróżny nie musi na własną rękę odbywać trudzących wyjazdów na dworce kolejowe i autobusowe. Oferujemy transport spod Twoich drzwi do wskazanego przez Ciebie miejsca. Nasze kursy zawsze rozpoczynają się rano i kończą tego samego dnia, co wyraźnie wpływa na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa u naszych klientów

Skontaktuj się z nami pod linkiem kontakt

Kierowcy z wieloletnim stażem

Posiadamy kadrę wykwalifikowanych, licencjonowanych kierujących z rozległym doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością tras. W branży transportu osób istniejemy od ponad 20 lat. O naszej rzetelności świadczy ogromna ilość zadowolonych pasażerów. Nasze kompetencje zawodowe jak również doświadczenie poświadcza certyfikat nr 01174/F3/03. Posiadamy autoryzację na wykonywanie internacjonalnego transportu drogowego wydaną w 2003 roku. Numer licencji – 0001362. Nasza firma jest stała, sprawdzona i cieszy się właściwą opinią na rynku.

Więcej na naszej stronie głównej .

Każdy z naszych kierowców dba o zagwarantowanie podróżnym wysokiego poczucia bezpieczeństwa i wygody. Otrzymujemy tylko bardzo dobre opinie od naszych klientów co zawdzięczamy naszemu profesjonalizmowi i odpowiedzialnej polityce firmowej.

Wygoda i komfort jeżdżenia

Wygoda podczas jazdy to następny bardzo znaczący czynnik, na który zwracamy uwagę. Dokładamy wszelakich starań, żeby pasażerowie czuli się komfortowo i mieli jak najkorzystniejsze warunki podróży. Podróżującym zapewniamy wygodę. Podchodzimy do kwestii podróży bardzo profesjonalnie, zależy nam gdyż na zaspokojeniu klienta. Ze względu na to, że dowozimy podróżnych z miejsca na miejsce, nie muszą oni znaleźć dworców autobusowych czy troszczyć się oczekiwaniem na transport w nieznanym miejscu. Mamy świadomość tego jak bardzo jest to niewygodne. Dzięki temu, że nasi kierowcy przyjeżdżają i odwożą klientów pod wskazany adres, pasażerowie mogą unikać takiej sytuacji. Nasi klienci bardzo cenią to rozwiązanie, ponieważ jest dla nich niezwykle komfortowe. Na wygodę jazdy składa się jeszcze czas jej trwania. Kierowcy pracujący w naszej firmie zwracają na to uwagę. Przywiązujemy dużą wagę aby nasze busy zawsze były punktualnie pod adresem w Niemczech wskazanym przez klienta, a także, żeby dotrzeć na miejsce na czas. Chcemy, żeby każdy był usatysfakcjonowany. Zaświadczają o tym dobre opinie naszych klientów, którzy skorzystali już z naszych usług.

Zadaj pytanie odnośnie podróży pod linkiem kontakt

Korzystna cena

Pozytywy naszej oferty to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale też dobra cena. Każdego klienta traktujemy w sposób solidny i uczciwy. Przejazd w jedną stronę (z Polski do Niemiec, z Niemiec do Polski) kosztuje u nas 280 zł. Warto kupować od razu bilet w dwie strony – pozwala to zaoszczędzić. Koszt wynosi od 500 zł i jest to o wiele bardziej zyskowne aniżeli zakup dwóch osobnych przewozów. Często proponujemy również akcje promocyjne i zapewniamy obniżenie cen. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy obecnie trwa akcja promocyjna, zadzwoń pod numer 602 276 435 i zapytaj o wszystkie interesujące Cię szczegóły.

Skorzystaj z naszej oferty, jeżeli oczekujesz wygodnych warunków jazdy. Nasza firma – Expres – to recepta na komfortowe i ekspresowe podróże w dobrej cenie. Niezmiernie istotne dla nas jest uczciwe podejście do klientów. Naszą renomę potwierdza 20-letni staż na rynku polskim jak również zagranicznym, a także pozytywne opinie osób korzystających z naszego przewozu. Zachęcamy do wspólnych wyjazdów. Nie mamy wątpliwości, że będziecie zadowoleni z podróży naszymi busami.

Sprawdź pełną ofertę.