Transport osób z Torunia do Magdeburga

Transport prosto z miejsca A do miejsca B.

Wozimy z Polski do Niemiec i z powrotem. Przewozy z Polski do Niemiec zapewniamy w poniedziałki, środy i soboty we wczesnych godzinach porannych. Żeby dowiedzieć się więcej o godzinie wyjazdu, zadzwoń: 602 276 435 – udzielimy wszelakich informacji.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Jeśli chodzi o powroty do Polski, wyjeżdżamy we wtorki, czwartki, a także w niedziele – także rano.

Jeżeli jednak klient ma takie życzenie, występuje opcja indywidualnego zamówienia busa, w takiej sytuacji data oraz godzina odjazdu odpowiednia jest do tej ustalonej przez klienta.

Zobacz pełną ofertę.

Nasi kierowcy odbierają pasażerów spod wskazanego adresu. Swoje usługi świadczymy na terenie województw: Kujawsko-Pomorskiego, Wielkopolskiego jak również części Zachodnio-Pomorskiego i Lubuskiego.

Po wszystkich naszych klientów przyjeżdżamy pod dom, lub pod wskazany przez niego adres. Nie ma konieczności jeżdżenia z ciężkimi bagażami na dworce kolejowe, czy autobusowe. Przybędzie po Ciebie nasz kierowca. Dajemy gwarancję bezpośredniego transportu od drzwi do drzwi – wpływa to na bezpieczeństwo i wygodę. Granica zostaje przekroczona jeszcze przed południem, zatem dowieziemy Cię pod wskazany adres jeszcze tego samego dnia.

Więcej na naszej stronie głównej .

Pewna jazda

Proponujemy przewóz osób na trasie Polska – Niemcy – Polska. Z tego przyczyny szczególnie o to dbamy. Zapewniamy wygodę i bezpieczeństwo dla wszystkich podróżnych. Nasza pojazdy są w znakomitym stanie technicznym jak również posiadają ważne przeglądy techniczne. Posiadamy doświadczonych kierujących, posiadających ważne licencje i uprawnienia. Dzięki jeżdżeniu tylko w godzinach dziennych, bezpieczeństwo podróżowania z naszą firmą jest na znacznie lepszym poziomie. Co ważne, proponujemy dowóz z miejsca na miejsce – wskazane przez klienta – dlatego pasażerowie nie muszą dojeżdżać na dworce czy pójść na nie z naręczem bagaży. Zapewniamy transport ze wskazanego adresu pod adres. Nasze kursy zawsze zaczynają się rano i kończą tego samego dnia, co stanowczo wpływa na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa u naszych klientów

Uzupełnij formularz kontaktowy pod linkiem kontakt

Kierowcy z doświadczeniem

Nasi kierowcy są dobrze wyszkoleni, mają właściwe licencje i duże doświadczenie na długich trasach. Przewozem osób zajmujemy się już przeszło 20 lat i z naszych usług skorzystało już bardzo wiele zadowolonych pasażerów. Posiadamy certyfikat nr 01174/F3/03, co potwierdza nasze kompetencje i doświadczenie w zawodzie. Mamy już od 2003 roku licencję na gwarantowanie internacjonalnego transportu drogowego z numerem 0001362. Jesteśmy sprawdzoną firmą o stabilnej pozycji na rynku.

Więcej na naszej stronie głównej .

Każdy z zatrudnianych przez nas kierowców dba o komfort jazdy i bezpieczeństwa pasażerów. Naszą szczególną cechą jest profesjonalizm, dzięki temu możemy pochwalić się nieposzlakowaną opinią od lat.

Komfort jazdy

Bezpieczeństwo oraz komfort naszych pasażerów to dla nas najważniejsze priorytety w naszej działalności. Przez cały czas kontrolujemy czy nasi podróżni podróżują w komfortowych warunkach. Podróżującym zapewniamy wygodę. Podchodzimy do sprawy podróży bardzo profesjonalnie, zależy nam gdyż na zaspokojeniu klienta. Ze względu na to, że dowozimy podróżnych z miejsca na miejsce, nie muszą oni szukać dworców autobusowych czy troszczyć się oczekiwaniem na transport w nowym miejscu. Mamy świadomość jakie to jest kłopotliwe. Z przyczyny tego, że nasi kierowcy odwożą i przywożą klientów pod wskazany adres, podróżni mają możliwość unikania takich sytuacji. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, a osoby które wybierały naszą firmę bardzo to doceniają, dzięki temu możemy cieszyć się świetną opinią. Na wygodę jazdy składa się jeszcze czas jej trwania. Kierowcy działający w naszej firmie zwracają na to uwagę. Przywiązujemy wielką wagę by nasze busy zawsze były punktualnie pod adresem w Magdeburgu wskazanym przez klienta, a także, by dojechać na miejsce na czas. Pragniemy, żeby każdy był usatysfakcjonowany. Dowodem na to są pozytywne opinie naszych klientów.

Skontaktuj się z nami pod linkiem kontakt

Konkurencyjna cena

Podróże naszymi busami cechuje nie tylko bezpieczeństwo i komfort, lecz także atrakcyjne ceny. Zależy nam na uczciwym podejściu do klienta. Transport w jedną stronę (z Polski do Niemiec, z Niemiec do Polski) kosztuje u nas 280 zł. Warto kupić od razu bilet w dwie strony – pozwala to zaoszczędzić. Koszt wynosi od 500 zł i jest to o wiele bardziej zyskowne niż zakup dwóch osobnych przewozów. Często oferujemy również akcje promocyjne i zapewniamy obniżenie cen. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy aktualnie trwa akcja promocyjna, zadzwoń pod numer 602 276 435 i zapytaj o wszystkie interesujące Cię szczegóły.

Skorzystaj z naszej oferty, jeżeli oczekujesz dogodnych warunków jazdy. Firma Expres gwarantuje niezawodne, komfortowe jak również szybkie jeżdżenie w atrakcyjnej cenie. Jeździło z nami już wielu pasażerów. Naszą renomę potwierdza 20-letni staż na rynku polskim oraz zagranicznym, a także pozytywne opinie osób korzystających z naszego transportu. Zachęcamy do wspólnej drogi. Nie mamy wątpliwości, że będziecie zadowoleni z podróży naszymi busami.

Zobacz pełną ofertę.