Transport paczek z Torunia do Lipska

Przewóz prosto z punktu A do punktu B.

Proponujemy transport osób na trasie Polska – Niemcy – Polska. Do Niemiec wyjeżdżamy w poniedziałki, środy oraz w soboty, w godzinach porannych. Aby dowiedzieć się więcej o godzinie wyjazdu, zadzwoń: 602 276 435 – udzielimy wszelakich informacji.

Zadaj pytanie odnośnie podróży pod linkiem kontakt

Powroty z Niemiec przewidziane są na wtorki, czwartki i niedziele, także w godzinach porannych.

Na życzenie klientów możemy dostosować naszą trasę – istnieje możliwość zamówienia busa i dostosowanie godziny, daty jak również miejsca odjazdu do osobistych preferencji.

Zobacz pełną ofertę.

Nasi kierowcy odbierają pasażerów spod wskazanego adresu. Nasza firma działa na terenie między innymi takich województw jak: Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, niektóre rejony Zachodnio-Pomorskiego i część Lubuskiego.

Każdy pasażer zostaje odebrany z mieszkania, lub spod wybranego wskazanego adresu. Nie ma potrzeby przejazdu na dworce kolejowe czy autobusowe z ciężkimi bagażami. Nasi kierowcy przybędą do Ciebie. Oferując usługę transportową „od drzwi do drzwi” zapewniamy naszym pasażerom komfort i bezpieczeństwo podróży. Granica zostaje przejechana jeszcze przed południem, więc dowieziemy Cię pod wskazany adres jeszcze tego samego dnia.

Więcej na naszej stronie głównej .

Bezpieczeństwo podróży

Wozimy osoby z Polski doNiemiec i zNiemiec do Polski. Dlatego zwracamy na to szczególną uwagę. Zapewniamy wygodę i bezpieczeństwo dla wszystkich podróżnych. Przed każdym wyjazdem kontrolujemy czy nasze busy są w pełni sprawne i mają bieżące przeglądy techniczne. W naszej firmie zatrudnieni są doświadczeni kierowcy, posiadający odpowiednie autoryzację oraz uprawnienia. Jeździmy wyłącznie za dnia, co wzmaga poziom bezpieczeństwa podróży i znacznie minimalizuje prawdopodobieństwo wypadku czy zmęczenia kierujących. Co ważne, proponujemy dowóz z miejsca na miejsce – wskazane przez klienta – dlatego pasażerowie nie muszą dojeżdżać na dworce czy iść na nie z naręczem bagaży. Dowozimy bezpośrednio z danego adresu pod dany adres. Wyjazdy odbywają się rano, a finał podróży ma miejsce jeszcze tego samego dnia, co także ma ewidentny wpływ na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa pasażera.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Doświadczenie kierowców

Zatrudnieni u nas pracownicy to wykwalifikowani kierowcy, znający dobrze trasy przejazdu oraz posiadający duże doświadczenie w transporcie osób. Transportem osób zajmujemy się już przeszło 20 lat i z naszych usług skorzystało już bardzo wiele usatysfakcjonowanych pasażerów. Nasze kompetencje zawodowe oraz doświadczenie poświadcza certyfikat nr 01174/F3/03. Od 2003 roku posiadamy także autoryzację na przeprowadzanie międzynarodowego przewozu drogowego o numerze 0001362. Jesteśmy sprawdzoną firmą o stabilnej pozycji na rynku.

Szczegóły na naszej stronie głównej .

Każdy z zatrudnianych przez nas kierujących dba o komfort jazdy i bezpieczeństwa pasażerów. Uzyskujemy tylko bardzo dobre opinie od naszych klientów co zawdzięczamy naszemu profesjonalizmowi i odpowiedzialnej polityce firmowej.

Komfort podczas podróży

Na wygodzie podróży zależy nam w takim samym stopniu jak na poczuciu bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że nasi klienci zawsze podróżują w najkorzystniejszych warunkach. Podróżującym zapewniamy wygodę. Satysfakcja naszych klientów to dla nas najważniejsza sprawa. Dzięki temu, że zabieramy naszych klientów spod mieszkania, ominie Państwa konieczność czekania na autobus na dworcu, dźwigania ciężkich bagaży oraz wydawania dodatkowych pieniędzy na dojazd na przystanek. Mamy świadomość tego jak bardzo jest to niekomfortowe. By uniknąć tych sytuacji, nasi kierowcy zabierają pasażerów spod mieszkania i pod wskazany adres. To rozwiązanie sprawia, że mamy tak dobrą opinię wśród naszych klientów. Na wygodę jazdy składa się jeszcze czas jej odbywania się. Nasi kierowcy stawiają na to nacisk i w każdym wypadku dowożą klientów w ustalone miejsce w Niemczech w jak najkrótszym czasie. Naszym celem jest zagwarantowanie wygody i zadowolenia naszym pasażerom. Dowodem na to są dobre opinie osób, które skorzystały już z naszych usług.

Zadaj pytanie odnośnie podróży pod linkiem kontakt

Konkurencyjna cena

Dobra cena to kolejna rzecz, która charakteryzuje nasze przedsiębiorstwo transportowe. Każdego klienta traktujemy w sposób solidny i solidny. Przejazd w jedną stronę (z Polski doNiemiec, zNiemiecdo Polski) kosztuje u nas 280 zł. Znakomitym sposobem na zaoszczędzenie, jest wykupienie od razu przejazdu w obie strony. Koszt wynosi od 500 zł i jest to o wiele bardziej opłacalne niż zakup dwóch oddzielnych transportów. Staramy się urządzać akcje promocyjne i zniżki na bilety. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy obecnie trwa akcja promocyjna, zadzwoń pod numer 602 276 435 i zapytaj o wszystkie interesujące Cię szczegóły.

Komfortowa i wygodna podróż to skorzystanie z naszych usług. Nasza firma – Expres – to recepta na komfortowe i ekspresowe podróże w dobrej cenie. Niezmiernie istotne dla nas jest uczciwe podejście do klientów. Obecność naszej firmy na rynku polskim i zagranicznym od ponad 20 lat, a zwłaszcza różnorodne pozytywne opinie klientów świadczą o naszej rzetelności i ugruntowanej pozycji w branży transportowej. Zachęcamy do wspólnych wyjazdów. Z całą pewnością możemy ustalić, że będą Państwo usatysfakcjonowani naszymi pracami.

Zobacz pełną ofertę.