Przewóz paczek z Torunia do Krefeldu

Transport prosto z miejsca A do miejsca B.

Zapewniamy przewóz osób na trasach Polska – Niemcy – Polska. W poniedziałki, środy i soboty rano kursujemy na trasie do Niemiec. Wszelkie dane odnośnie dokładnej godziny odjazdu udostępniamy pod numerem +48 602 276 435.

Uzupełnij formularz kontaktowy pod linkiem kontakt

Jeśli chodzi o powroty do Polski, odjeżdżamy we wtorki, czwartki, a także w niedziele – także rano.

W naszej ofercie znajduje się również możliwość zamówienia busa na konkretną datę i godzinę, kompatybilną z życzeniem klienta.

Zobacz pełną ofertę.

Nasz bus zabierze Państwa spod adresu w Toruniu wskazanego przy zamawianiu przejazdu. Obsługujemy województwa takie jak Kujawsko – Pomorskie, Wielkopolskie, część Zachodnio-Pomorskiego i część województwa Lubuskiego.

Wszystkich pasażerów zabieramy spod wskazanego adresu. Nie trzeba więc troszczyć się jazdą na dworzec lub zamawianiem taksówki. Nasi specjaliści odbiorą Cię. Oferując usługę transportową „od drzwi do drzwi” zapewniamy naszym pasażerom komfort i bezpieczeństwo podróży. Granica przekraczana jest około godziny 11, uczestnicy wyjazdu są zatem dowiezieni na miejsce w tym samym dniu.

Więcej na naszej stronie głównej .

Bezpieczeństwo podróży

Nasza oferta to transport osób z Polski do Niemcyi z Niemcy do Polski. W naszej firmie zwracamy szczególną uwagę na to zagadnienie. Chcemy, by każdy czuł się pewnie i wygodnie. Zawsze upewniamy się, że nasze pojazdy są sprawne i mają ważne przeglądy techniczne. Mamy kadrę fachowych kierowców, którzy posiadają wszelkie potrzebne licencje i uprawnienia. Jeździmy jedynie za dnia, co podwyższa poziom bezpieczeństwa podróży i znacznie minimalizuje prawdopodobieństwo wypadku czy zmęczenia kierujących. Ogromnie ważne dla bezpieczeństwa podróżnych ma też odebranie go przez kierowcę spod podanego adresu i dowiezienie go w ustalone miejsce, dzięki czemu podróżny nie musi na własną rękę odbywać trudzących wyjazdów na dworce kolejowe i autobusowe. Dowozimy bezpośrednio z danego adresu pod dany adres. Wyjazdy odbywają się rano, a koniec podróży ma miejsce jeszcze tego samego dnia, co także ma wyraźny wpływ na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa pasażera.

Uzupełnij formularz kontaktowy pod linkiem kontakt

Doświadczenie kierujących

Zatrudnieni u nas pracownicy to wykwalifikowani kierowcy, znający doskonale trasy przejazdu oraz posiadający spore doświadczenie w transporcie osób. Przewozem osób zajmujemy się już przeszło 20 lat i z naszych usług skorzystało już bardzo wiele zadowolonych pasażerów. Posiadamy certyfikat nr 01174/F3/03, co potwierdza nasze kompetencje i doświadczenie w zawodzie. W 2003 roku otrzymaliśmy autoryzację na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego, nr licencji – 0001362. EXPRES Transport Osób i Towarów to rzetelna firma o stabilnej pozycji na rynku przewozowym.

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na naszej stronie głównej .

Wszyscy nasi kierowcy dbają o to, by zapewnić podróżującym z Torunia jak największe poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Otrzymujemy tylko bardzo dobre opinie od naszych klientów co zawdzięczamy naszemu profesjonalizmowi i odpowiedzialnej polityce firmowej.

Wygoda podróży

Na komforcie podróży zależy nam w równie rozległym stopniu co na poczuciu bezpieczeństwa. Dokładamy wszelakich starań, żeby pasażerowie czuli się komfortowo i mieli jak najlepsze warunki podróży. Zapewniamy pasażerom wygodną i spokojną podróż. Satysfakcja naszych klientów to dla nas najważniejsza rzecz. Dzięki temu, że zabieramy naszych klientów spod mieszkania, ominie Państwa potrzeba czekania na autobus na dworcu, dźwigania ciężkich bagaży oraz wydawania dodatkowych pieniędzy na dojazd na przystanek. Wiemy, że to potrafiłoby być męczące. By uniknąć tych sytuacji, nasi kierowcy zabierają pasażerów spod mieszkania i pod wskazany adres. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, a osoby które wybierały naszą spółkę bardzo to doceniają, dzięki temu możemy cieszyć się świetną opinią. Na wygodę jazdy składa się jeszcze czas jej odbywania się. Kierowcy pracujący w naszej firmie zwracają na to uwagę. Przywiązujemy dużą wagę by nasze busy zawsze były punktualnie pod adresem w Niemczech wskazanym przez klienta, a także, by dojechać na miejsce na czas. Naszym celem jest zagwarantowanie wygody i zadowolenia naszym pasażerom. Potwierdzają to pozytywne opinie klientów, którzy mieli okazję korzystać z naszych usług.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Dobra cena

Pozytywy naszej oferty to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale też dobra cena. Jesteśmy uczciwi i tak też podchodzimy do wszystkich naszych klientów. Transport z Polski do Niemiec, lub z Niemiec do Polski to koszt wyłącznie 280 zł. Warto kupować od razu bilet w dwie strony – umożliwia to zaoszczędzić. Cena biletu w obie strony zaczyna się od 500 zł – opłaca się bardziej aniżeli wykupienie dwóch osobnych przewozów. Staramy się organizować akcje promocyjne i zniżki na bilety. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy obecnie trwa akcja promocyjna, zadzwoń pod numer 602 276 435 i zapytaj o wszystkie interesujące Cię szczegóły.

Jeśli ważne jest dla Ciebie podróżowanie w wygodnych warunkach, namawiamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza firma – Expres – to sposób na komfortowe i szybkie podróżowanie w przystępnych cenach. Jeździło z nami już wielu pasażerów. O naszej renomie świadczy obecność na polskim i zagranicznym rynku już od 20 lat, a także liczne pozytywne opinie usatysfakcjonowanych klientów. Zapraszamy do wspólnych podróży. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Sprawdź pełną ofertę.