Przewóz osób z Torunia do Kolonii

Przewóz prosto z punktu A do punktu B.

Wozimy z Polski do Niemiec i z powrotem. Do Niemiec odjeżdżamy w poniedziałki, środy jak również w soboty, w godzinach porannych. Wszelkie dane odnośnie precyzyjnej godziny odjazdu udostępniamy pod numerem +48 602 276 435.

Zadaj pytanie odnośnie podróży pod linkiem kontakt

Jeśli chodzi o powroty do Polski, odjeżdżamy we wtorki, czwartki, a także w niedziele – także rano.

Jeżeli jednak klient ma takie życzenie, istnieje możliwość indywidualnego zamówienia busa, w takiej sytuacji data oraz godzina odjazdu dopasowana jest do tej wyznaczonej przez klienta.

Zobacz pełną ofertę.

Nasi kierowcy odbierają pasażerów spod wskazanego adresu. Nasza firma działa na terenie między innymi takich województw jak: Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, niektóre rejony Zachodnio-Pomorskiego i część Lubuskiego.

Wszystkich pasażerów zabieramy spod wskazanego adresu. Nie trzeba więc troszczyć się jazdą na dworzec lub zamawianiem taryfy. Kierowca przybędzie pod wskazany adres i pomoże Ci z bagażami. Zapewniamy bezpośredni przewóz z adresu pod adres, co ma wielkie znaczenie dla bezpieczeństwa i komfortu podróży. Granica zostaje przejechana jeszcze przed południem, więc dowieziemy Cię pod wskazany adres jeszcze tego samego dnia.

Więcej informacji na naszej stronie głównej .

Pewna podróż

Zapewniamy przewóz uczestników na trasie Polska – Niemcy – Polska. Z tego powodu szczególnie o to dbamy. Zawsze dbamy o pewną i wygodną podróż dla wszystkich podróżnych. Przed każdym wyjazdem sprawdzamy czy nasze busy są w pełni sprawne i mają aktualne przeglądy techniczne. Posiadamy fachowych kierowców, posiadających ważne licencje i uprawnienia. Transport busami zapewniony jest w ciągu dnia, dzięki temu jest o wiele lepszy poziom bezpieczeństwa podróży i zapewnia to niższe prawdopodobieństwo zaistnienia nieprzewidzianych zdarzeń. Spore znaczenie dla bezpieczeństwa pasażera ma także możliwość odebrania go przez kierowcę spod danego adresu i podwiezienia w wyznaczone miejsce, dzięki czemu pasażer nie musi sam odbywać uciążliwych podróży na dworce kolejowe i autobusowe. Oferujemy transport spod Twoich drzwi do wskazanego przez Ciebie miejsca. Odjazdy odbywają się w godzinach porannych, a zakończenie podróży jest jeszcze tego samego dnia, co ma duży wpływ na spore poczucie bezpieczeństwa podróżnego.

Zadaj pytanie odnośnie podróży pod linkiem kontakt

Kompetencje kierujących

Posiadamy kadrę wykwalifikowanych, licencjonowanych kierowców z rozległym doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością tras. W branży transportu osób istniejemy od ponad 20 lat. O naszej rzetelności świadczy ogromna ilość zadowolonych pasażerów. Nasze kompetencje zawodowe oraz doświadczenie poświadcza certyfikat nr 01174/F3/03. Posiadamy autoryzację na przeprowadzanie międzynarodowego przewozu drogowego wydaną w 2003 roku. Numer licencji – 0001362. Nasza firma jest stała, sprawdzona i cieszy się właściwą opinią na rynku.

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na naszej stronie głównej .

Wszyscy nasi kierowcy dbają o to, by zapewnić jeżdżącym z Torunia jak największe poczucie bezpieczeństwa i wygody. Naszą wyjątkową cechą jest profesjonalizm, dzięki temu możemy pochwalić się nieposzlakowaną opinią od lat.

Komfort jazdy

Na luksusie podróży zależy nam w równie dużym stopniu co na poczuciu bezpieczeństwa. Przez cały czas sprawdzamy czy nasi podróżni podróżują w komfortowych warunkach. Staramy się zapewniać jeżdżącym jak największą wygodę. Usatysfakcjonowanie pasażera jest dla nas priorytetem, dlatego profesjonalnie podchodzimy do sprawy podróży. Przez to, że odbywamy podróże z adresu pod adres, podróżni nie są zmuszeni do samodzielnego dojazdu, nie muszą sami się przemieszczać z ciężkimi walizkami na dworce lub przystanki autobusowe. Mamy świadomość tego jak bardzo jest to niewygodne. By unikać sytuacji niemiłych dla klienta, zawsze podjeżdżamy pod jego dom lub wskazany adres. To niezwykle komfortowe wyjście, a osoby które wybrały naszą spółkę bardzo to cenią, dzięki temu możemy cieszyć się świetną opinią. Spore znaczenie dla komfortu podróży pasażera ma także czas odbywania się przejazdu. Kierowcy pracujący w naszej firmie zwracają na to uwagę. Przywiązujemy dużą uwagę by nasze busy zawsze były punktualnie pod adresem w Niemczech wskazanym przez klienta, a także, by dojechać na miejsce na czas. Naszym celem jest zapewnienie komfortu i zadowolenia naszym pasażerom. Potwierdzają to pozytywne opinie klientów, którzy mieli sposobność skorzystać z naszych usług.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Dobra cena

Pozytywy naszej oferty to nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale też dobra cena. Jesteśmy solidni i tak też podchodzimy do wszystkich naszych klientów. Podróż z Polski do Niemiec, lub z Niemiec do Polski to koszt wyłącznie 280 zł. Warto kupować od razu bilet w dwie strony – umożliwia to zaoszczędzić. Kosztuje to bowiem już od 500 zł i znacznie bardziej się opłaca aniżeli wykupienie dwóch oddzielnych przejazdów. Często oferujemy także akcje promocyjne i zapewniamy obniżenie cen. Żeby sprawdzić, czy obecnie ma miejsce obniżka cen wystarczy zadzwonić na numer telefonu +48 602 276 435, pod którym uzyskają Państwo wszelkie dane i szczegóły na temat podróży.

Wygodna i komfortowa podróż to skorzystanie z naszych usług. Firma Expres daje możliwość taniego i komfortowego podróżowania. Podróżowało z nami już wielu pasażerów. O naszej dobrej sławie świadczą nasza aktywność na polskim i zagranicznym rynku od ponad 20 lat oraz wiele porządnych opinii usatysfakcjonowanych podróżnych. Zachęcamy do wspólnych wyjazdów. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że będą Państwo usatysfakcjonowani naszymi usługami.

Przeczytaj pełną ofertę.