Transport paczek z Torunia do Koblenz

Transport pod dany adres – bezpośrednio, od drzwi do drzwi.

Przewozimy z Polski do Niemiec i z powrotem. Wyjazdy z Polski do Niemiec odbywają się w ustalone dni, tj. poniedziałki, środy i soboty w godzinach porannych. Dane odnośnie precyzyjnej godziny odjazdu otrzymacie Państwo pod numerem telefonu +48 602 276 435

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Natomiast powroty z Niemiec do Polski mają miejsce we wtorki, czwartki i niedziele, także w godzinach porannych.

Na życzenie klientów możemy dostosować naszą trasę – istnieje opcja zamówienia busa i dostosowanie godziny, daty oraz miejsca odjazdu do osobistych preferencji.

Sprawdź pełną ofertę.

Nasi kierowcy odbierają pasażerów spod wskazanego adresu. Nasza firma działa na terenie między innymi takich województw jak: Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, niektóre rejony Zachodnio-Pomorskiego i część Lubuskiego.

Wszystkich pasażerów zabieramy spod wskazanego adresu. Nie ma konieczności jeżdżenia z ciężkimi bagażami na dworce kolejowe, czy autobusowe. Kierowca przyjedzie pod wskazany adres i pomoże Ci z bagażami. Oferując usługę transportową „od drzwi do drzwi” zapewniamy naszym pasażerom komfort i bezpieczeństwo podróży. Granicę przekraczamy około godziny 11, pasażer zostaje więc podwieziony pod dany adres jeszcze tego samego dnia.

Więcej na naszej stronie głównej .

Wyjazd pozbawiony niebezpieczeństwa.

Zapewniamy transport uczestników na trasie Polska – Niemcy – Polska. Zwracamy wielką uwagę na bezpieczeństwo jazdy. Zapewniamy wygodę i bezpieczeństwo dla wszystkich podróżnych. Nasza pojazdy są w idealnym stanie technicznym oraz posiadają ważne przeglądy techniczne. Posiadamy fachowych kierowców, posiadających ważne licencje i upoważnienia. Przewóz busami zapewniony jest w ciągu dnia, dzięki temu jest o wiele wyższy poziom bezpieczeństwa podróży i zapewnia to niższe prawdopodobieństwo zaistnienia nieprzewidzianych wydarzeń. Co ważne, proponujemy dowóz z miejsca na miejsce – wskazane przez klienta – dlatego pasażerowie nie muszą dojeżdżać na dworce czy iść na nie z naręczem bagaży. Zapewniamy usługę transportową ze wskazanego adresu pod adres. Z racji tego, że odjeżdżamy rano, na miejscu jesteśmy jeszcze tego samego dnia – to daje poczucie bezpieczeństwa i wygodę odbycia podróży za dnia.

Skontaktuj się z nami pod linkiem kontakt

Kierowcy z doświadczeniem

Mamy zespół doświadczonych, licencjonowanych kierowców, z ogromnym doświadczeniem i doskonałą znajomością szos. Świadczymy usługi transportowe ponad 20 lat, skorzystało z nich naprawdę wielu usatysfakcjonowanych pasażerów. Nasze kompetencje zawodowe oraz doświadczenie poświadcza certyfikat nr 01174/F3/03. W 2003 roku dostaliśmy licencję na przeprowadzanie internacjonalnego przewozu drogowego, nr licencji – 0001362. Nasza firma jest stała, renomowana i cieszy się właściwą opinią na rynku.

Więcej informacji na naszej stronie głównej .

Nasi kierowcy zawsze dbają o bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów. Cechuje nas fachowe podejście, dzięki czemu cieszymy się dobrą opinią od wielu lat.

Wygoda podróży

Bezpieczeństwo jak również komfort naszych pasażerów to dla nas najistotniejsze priorytety w naszej działalności. Zapewniamy, że nasi klienci zawsze jeżdżą w najkorzystniejszych warunkach. Podróżującym zapewniamy wygodę. Usatysfakcjonowanie pasażera jest dla nas priorytetem, dlatego profesjonalnie podchodzimy do kwestii podróży. Dzięki temu, że zabieramy naszych klientów spod domu, ominie Państwa konieczność czekania na autobus na dworcu, dźwigania ciężkich bagaży jak również wydawania dodatkowych pieniędzy na dojazd na przystanek. Mamy świadomość tego jak bardzo jest to niewygodne. Dzięki temu, że nasi kierowcy przyjeżdżają i odwożą klientów pod wskazany adres, pasażerowie mogą uniknąć takiej sytuacji. Jest to bardzo wygodne wyjście, a nasi klienci stanowczo to doceniają, dzięki czemu cieszymy się tak dobrą opinią. Spore znaczenie dla komfortu podróży pasażera ma także czas odbywania się przejazdu. Nasi kierowcy zwracają na to uwagę i zawsze dowożą klientów w dane miejsce w Niemczech w możliwie jak najkrótszym czasie. Istotny jest dla nas komfort i satysfakcja podróżnych. Świadczą o tym dobre opinie naszych klientów, którzy skorzystali już z naszych usług.

Skontaktuj się z nami pod linkiem kontakt

Korzystna cena

Pozytywy naszej oferty to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale też dobra cena. Każdego klienta traktujemy w sposób rzetelny i uczciwy. Podróż z Polski do Niemiec, lub z Niemiec do Polski to koszt wyłącznie 280 zł. Świetnym sposobem na zaoszczędzenie, jest wykupienie od razu przejazdu w obie strony. Koszt wynosi od 500 zł i jest to o wiele bardziej opłacalne aniżeli zakup dwóch oddzielnych przewozów. Często proponujemy także akcje promocyjne i zapewniamy obniżenie cen. Informacje na temat aktualnych promocji oraz detali podróży otrzymacie Państwo pod numerem telefonu: +48 602 276 435.

Jeżeli istotne jest dla Ciebie jeżdżenie w wygodnych warunkach, namawiamy do korzystania z naszej oferty. Firma Expres daje możliwość taniego i komfortowego podróżowania. Z naszych usług skorzystało już wiele klientów. Naszą renomę potwierdza 20-letni staż na rynku polskim jak również zagranicznym, a także pozytywne opinie osób korzystających z naszego przewozu. Zapraszamy do wspólnych podróży. Nie mamy wątpliwości, że będziecie zadowoleni z podróży naszymi busami.

Zobacz pełną ofertę.