Transport paczek z Torunia do Kassel

Bezpośredni transport z mieszkania, hotelu, miejsca pracy pod wskazany adres.

Nasza firma świadczy usługi przewozu osób. Kursujemy na trasie Polska – Niemcy – Polska. Do Niemiec wyjeżdżamy w poniedziałki, środy oraz w soboty, w godzinach porannych. Żeby dowiedzieć się więcej o godzinie wyjazdu, zadzwoń: 602 276 435 – udzielimy wszelkich informacji.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Jeżeli chodzi o powroty do Polski, odjeżdżamy we wtorki, czwartki, a także w niedziele – także rano.

Jeżeli jednak klient ma takie życzenie, występuje opcja indywidualnego zamówienia busa, w takiej sytuacji data oraz godzina odjazdu odpowiednia jest do tej wyznaczonej przez klienta.

Przeczytaj pełną ofertę.

Odbierzemy Was spod drzwi Waszego mieszkania lub hotelu w Toruniu. Obsługujemy województwa takie jak Kujawsko – Pomorskie, Wielkopolskie, część Zachodnio-Pomorskiego i część województwa Lubuskiego.

Po wszystkich naszych klientów przyjeżdżamy pod dom, lub pod wskazany przez niego adres. Nie trzeba więc martwić się jazdą na dworzec lub zamawianiem taksówki. Przyjedzie po Ciebie nasz kierowca. Oferując usługę transportową „od drzwi do drzwi” zapewniamy naszym pasażerom komfort i bezpieczeństwo podróży. Granica przekraczana jest około godziny 11, uczestnicy wyjazdu są zatem dowiezieni na miejsce w tym samym dniu.

Szczegóły na naszej stronie głównej .

Wyjazd pozbawiony niebezpieczeństwa.

Wozimy osoby z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski. Z tego powodu zwłaszcza o to dbamy. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort wszystkich klientów. Zawsze upewniamy się, że nasze pojazdy są sprawne i mają ważne przeglądy techniczne. W naszej firmie zatrudnieni są fachowi kierowcy, posiadający odpowiednie autoryzację oraz uprawnienia. Dzięki jeżdżeniu tylko w godzinach dziennych, bezpieczeństwo jeżdżenia z naszą firmą jest na znacznie wyższym poziomie. Ogromnie ważne dla bezpieczeństwa podróżnych ma też odebranie go przez kierowcę spod podanego adresu i dowiezienie go w ustalone miejsce, dzięki czemu podróżny nie musi na własną rękę odbywać męczących wyjazdów na dworce kolejowe i autobusowe. Dowozimy bezpośrednio z danego adresu pod dany adres. Nasze kursy zawsze rozpoczynają się rano i kończą tego samego dnia, co stanowczo wpływa na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa u naszych klientów

Zadaj pytanie odnośnie podróży pod linkiem kontakt

Kompetencje kierowców

Posiadamy kadrę wykwalifikowanych, licencjonowanych kierujących z dużym doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością tras. Przewozem osób zajmujemy się już przeszło 20 lat i z naszych usług skorzystało już bardzo wiele usatysfakcjonowanych pasażerów. Posiadamy certyfikat nr 01174/F3/03, co potwierdza nasze kompetencje i doświadczenie w zawodzie. Od 2003 roku posiadamy także autoryzację na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego o numerze 0001362. Nasza firma jest stała, sprawdzona i cieszy się dobrą opinią na rynku.

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na naszej stronie głównej .

Nasi kierowcy zawsze dbają o bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów. Uzyskujemy tylko bardzo dobre opinie od naszych klientów co zawdzięczamy naszemu profesjonalizmowi i odpowiedzialnej polityce firmowej.

Komfort podróży

Na wygodzie podróży zależy nam w takim samym stopniu jak na poczuciu bezpieczeństwa. Przez cały czas kontrolujemy czy nasi podróżni jeżdżą w komfortowych warunkach. Zapewniamy pasażerom wygodną i spokojną podróż. Satysfakcja naszych klientów to dla nas najważniejsza sprawa. Dzięki temu, że zabieramy naszych klientów spod mieszkania, ominie Państwa potrzeba czekania na autobus na dworcu, dźwigania ciężkich bagaży oraz wydawania dodatkowych pieniędzy na dojazd na przystanek. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo jest to uciążliwe. Dzięki temu, że nasi kierowcy przyjeżdżają i odwożą klientów pod wskazany adres, pasażerowie mogą unikać takiej sytuacji. Jest to bardzo komfortowe wyjście, a nasi klienci wyraźnie to cenią, dzięki czemu cieszymy się tak dobrą opinią. Na wygodę jazdy składa się jeszcze czas jej trwania. Nasi kierowcy zwracają na to uwagę i zawsze dowożą klientów w dane miejsce w Niemczech w możliwie jak najkrótszym czasie. Zależy nam na wygodzie i zadowoleniu pasażerów. Dowodem na to są dobre opinie naszych klientów.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Dobra cena

Podróże naszymi busami cechuje nie tylko bezpieczeństwo i komfort, ale także atrakcyjne ceny. Zależy nam na uczciwym podejściu do klienta. Jeżeli zamierzasz zdecydować się na nasze usługi i wyruszyć w podróż z Polski do Niemiec, lub z Niemiecdo Polski, odcinek w jedną stronę to koszt 280 zł. Wykupując przejazd w obydwie strony, zaoszczędzą Państwo pieniądze. Cena tam i z powrotem wynosi tylko 500 zł. Za dwa oddzielne przewozy trzeba by zapłacić 560 zł. Przeprowadzamy akcje promocyjne, oferując niższe ceny naszych usług. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy aktualnie trwa akcja promocyjna, zadzwoń pod numer 602 276 435 i zapytaj o wszystkie interesujące Cię szczegóły.

Komfortowa i wygodna podróż to skorzystanie z naszych usług. Nasza firma – Expres – to sposób na wygodne i szybkie jeżdżenie w przystępnych cenach. Podróżowało z nami już wielu pasażerów. O naszej renomie świadczy obecność na polskim i zagranicznym rynku już od 20 lat, a także liczne pozytywne opinie usatysfakcjonowanych klientów. Zachęcamy do wspólnych wyjazdów. Nie mamy wątpliwości, że będziecie zadowoleni z podróży naszymi busami.

Zobacz pełną ofertę.