Transport paczek z Torunia do Hannoveru

Bezpośredni przewóz z adresu pod adres.

Zapewniamy transport osób na trasach Polska – Niemcy – Polska. W poniedziałki, środy i soboty rano kursujemy na trasie do Niemiec. Informacje dotyczące konkretnej godziny odjazdu można uzyskać pod numerem telefonu +48 602 276 435.

Zadaj pytanie odnośnie podróży pod linkiem kontakt

Powroty z Niemiec przewidziane są na wtorki, czwartki i niedziele, także w godzinach porannych.

Na życzenie klientów możemy dostosować naszą trasę – istnieje możliwość zamówienia busa i dostosowanie godziny, daty jak również miejsca odjazdu do osobistych preferencji.

Zobacz pełną ofertę.

Kierowcy z naszej firmy przyjeżdżają po naszych klientów pod wskazany przez nich adres w Toruniu. Obsługujemy województwa takie jak Kujawsko – Pomorskie, Wielkopolskie, część Zachodnio-Pomorskiego i część województwa Lubuskiego.

Po wszystkich naszych klientów przyjeżdżamy pod dom, lub pod wskazany przez niego adres. Nie trzeba zatem martwić się podróżą na dworzec lub zamawianiem taryfy. Nasi kierowcy przyjadą do Ciebie. Zapewniamy transport prosto z adresu pod adres co ma bardzo duże znaczenie dla wydajności i wygody podróży. Granica zostaje przekroczona jeszcze przed południem, więc dowieziemy Cię pod wskazany adres jeszcze tego samego dnia.

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na naszej stronie głównej .

Wyjazd pozbawiony ryzyka.

Zapewniamy transport uczestników na trasie Polska – Niemcy- Polska. Z tego przyczyny szczególnie o to dbamy. Zapewniamy wygodę i bezpieczeństwo dla wszystkich podróżnych. Nasza pojazdy są w idealnym stanie technicznym oraz posiadają ważne przeglądy techniczne. Mamy kadrę doświadczonych kierowców, którzy posiadają wszelkie potrzebne licencje i upoważnienia. Przewozy busami odbywają się zawsze w godzinach dziennych, dzięki czemu poziom bezpieczeństwa podróży jest znacznie lepszy i pozwala to na obniżenie prawdopodobieństwa wystąpienia różnych nieprzewidzianych sytuacji. Ogromnie istotne dla bezpieczeństwa podróżnych ma też odebranie go przez kierowcę spod podanego adresu i dowiezienie go w ustalone miejsce, dzięki czemu podróżny nie musi na własną rękę odbywać trudzących wyjazdów na dworce kolejowe i autobusowe. Proponujemy przewóz spod Twoich drzwi do wskazanego przez Ciebie miejsca. Odjazdy odbywają się w godzinach porannych, a ukończenie podróży jest jeszcze tego samego dnia, co ma duży wpływ na duże poczucie bezpieczeństwa podróżnego.

Zadaj pytanie odnośnie podróży pod linkiem kontakt

Kierowcy z doświadczeniem

Nasi kierowcy są dobrze wyszkoleni, mają właściwe licencje i duże doświadczenie na długich trasach. W branży transportu osób działamy od ponad 20 lat. O naszej rzetelności świadczy ogromna ilość zadowolonych pasażerów. Nasze kompetencje zawodowe jak również doświadczenie poświadcza certyfikat nr 01174/F3/03. Od 2003 roku posiadamy także autoryzację na wykonywanie internacjonalnego transportu drogowego o numerze 0001362. EXPRES Przewóz Osób i Towarów to kompetentna firma o solidnej pozycji na rynku przewozowym.

Więcej informacji na naszej stronie głównej .

Każdy z zatrudnianych przez nas kierowców dba o komfort jazdy i bezpieczeństwa pasażerów. Do naszej pracy podchodzimy niezwykle profesjonalnie – dlatego klienci do nas powracają i zawsze są zadowoleni.

Komfort jazdy

Na komforcie podróży zależy nam w równie rozległym stopniu co na poczuciu bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że nasi klienci zawsze podróżują w najkorzystniejszych warunkach. Zapewniamy pasażerom komfortową i spokojną podróż. Satysfakcja naszych klientów to dla nas najważniejsza rzecz. Ze względu na to, że dowozimy podróżnych z miejsca na miejsce, nie muszą oni znaleźć dworców autobusowych czy martwić się oczekiwaniem na transport w nieznanym mieście. Wiemy, że to potrafiłoby być męczące. Dzięki temu, że nasi kierowcy przyjeżdżają i odwożą klientów pod wskazany adres, pasażerowie mogą uniknąć takiej sytuacji. To niezwykle komfortowe wyjście, a osoby które wybierały naszą spółkę bardzo to cenią, dzięki temu możemy cieszyć się świetną opinią. Na wygodę jazdy składa się jeszcze czas jej odbywania się. Nasi kierowcy stawiają na to nacisk i w każdym przypadku dowożą klientów w ustalone miejsce w Niemczech w jak najkrótszym czasie. Naszym celem jest zapewnienie wygody i zaspokojenia naszym pasażerom. Weryfikują to pozytywne opinie klientów, którzy mieli okazję korzystać z naszych usług.

Zadaj pytanie odnośnie podróży pod linkiem kontakt

Dobra cena

Pozytywy naszej oferty to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale też rzetelna cena. Jesteśmy solidni i tak też podchodzimy do wszystkich naszych klientów. Przejazd w jedną stronę (z Polski do Niemiec, z Niemiecdo Polski) kosztuje u nas 280 zł. Świetnym sposobem na oszczędzanie, jest zakup przejazdu w dwie strony. Koszt wynosi od 500 zł i jest to o wiele bardziej opłacalne niż zakup dwóch oddzielnych przewozów. Przeprowadzamy akcje promocyjne, oferując niższe ceny naszych usług. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy aktualnie trwa akcja promocyjna, zadzwoń pod numer 602 276 435 i zapytaj o wszystkie interesujące Cię szczegóły.

Jeżeli zależy Ci na wygodnych warunkach podróży, zachęcamy do korzystania z naszych usług. Firma Expres gwarantuje bezpieczne, komfortowe jak również terminowe jeżdżenie w dobrej cenie. Z naszych usług skorzystało już wiele podróżujących. O naszej renomie świadczy obecność na polskim i zagranicznym rynku już od 20 lat, a także liczne pozytywne opinie usatysfakcjonowanych klientów. Zapraszamy do wspólnych podróży. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Sprawdź pełną ofertę.