Przewóz osób z Torunia do Hamburga

Transport pod dany adres – bezpośrednio, od drzwi do drzwi.

Wozimy z Polski do Niemiec i z powrotem. Przewozy z Polski do Niemiec zapewniamy w poniedziałki, środy i soboty we wczesnych godzinach porannych. Wszelkie dane odnośnie dokładnej godziny odjazdu udostępniamy pod numerem +48 602 276 435.

Uzupełnij formularz kontaktowy pod linkiem kontakt

We wtorki, czwartki i niedziele rano wracamy z Niemiec do Polski.

Na życzenie klientów możemy dostosować naszą trasę – istnieje możliwość zamówienia busa i dopasowanie godziny, daty oraz miejsca odjazdu do osobistych preferencji.

Zobacz pełną ofertę.

Nasz bus zabierze Państwa spod adresu w Toruniu wskazanego przy zamawianiu przejazdu. Działamy w danych województwach: kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, zachodnio-pomorskim jak również lubuskim (w części).

Po wszystkich naszych klientów przyjeżdżamy pod dom, lub pod wskazany przez niego adres. Nie ma potrzeby przejazdu na dworce kolejowe czy autobusowe z ciężkimi bagażami. Nasi specjaliści odbiorą Cię. Dajemy gwarancję bezpośredniego przewozu od drzwi do drzwi – wpływa to na bezpieczeństwo i wygodę. Granica przekraczana jest około godziny 11, uczestnicy wyjazdu są zatem dowiezieni na miejsce w tym samym dniu.

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na naszej stronie głównej .

Bezpieczeństwo podróży

Wozimy osoby z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski. Z tego powodu zwłaszcza o to dbamy. Pragniemy, by każdy czuł się pewnie i wygodnie. Przed każdym wyjazdem sprawdzamy czy nasze busy są w pełni sprawne i mają aktualne przeglądy techniczne. W naszej firmie zatrudnieni są fachowi kierowcy, posiadający odpowiednie licencję oraz upoważnienia. Dzięki jeżdżeniu tylko w godzinach dziennych, bezpieczeństwo jeżdżenia z naszą firmą jest na znacznie lepszym poziomie. Spore znaczenie dla bezpieczeństwa pasażera ma również opcja odebrania go przez kierowcę spod danego adresu i podwiezienia w wybrane miejsce, dzięki czemu pasażer nie musi sam odbywać uciążliwych podróży na dworce kolejowe i autobusowe. Dowozimy bezpośrednio z danego adresu pod dany adres. Nasze kursy zawsze zaczynają się rano i kończą tego samego dnia, co wyraźnie wpływa na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa u naszych klientów

Uzupełnij formularz kontaktowy pod linkiem kontakt

Doświadczenie kierowców

Zatrudnieni u nas pracownicy to wykwalifikowani kierowcy, znający dobrze trasy przejazdu jak również posiadający duże doświadczenie w transporcie osób. Transportem podróżnych trudnimy się już ponad 20 lat i z naszej oferty skorzystało już mnóstwo usatysfakcjonowanych pasażerów. Nasze kompetencje zawodowe i biegłość w branży zaświadcza certyfikat nr 01174F3/03. Mamy już od 2003 roku licencję na zapewnianie internacjonalnego transportu drogowego z numerem 0001362. EXPRES Transport Osób i Towarów to rzetelna firma o solidnej pozycji na rynku przewozowym.

Więcej na naszej stronie głównej .

Nasi kierowcy zawsze dbają o bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów. Naszą wyjątkową właściwością jest profesjonalizm, dzięki temu możemy pochwalić się nieposzlakowaną opinią od lat.

Komfort jazdy

Na luksusie podróży zależy nam w równie rozległym stopniu co na poczuciu bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby pasażerowie czuli się komfortowo i mieli jak najlepsze warunki podróży. Podróżującym zapewniamy wygodę. Podchodzimy do sprawy podróży bardzo profesjonalnie, zależy nam bowiem na zaspokojeniu klienta. Przez to, że odbywamy podróże z adresu pod adres, podróżni nie są zmuszeni do samodzielnego dojazdu, nie muszą sami się przemieszczać z ciężkimi walizkami na dworce lub postoje autobusowe. Wiemy, że to potrafiłoby być męczące. By unikać tych sytuacji, nasi kierowcy biorą pasażerów spod domu i pod wskazany adres. Nasi klienci bardzo doceniają to rozwiązanie, ponieważ jest dla nich niezwykle komfortowe. Zdajemy sobie sprawę, że na komfort podróży wpływa czas odbywania się przejazdu. Zawsze staramy się dowieźć pasażerów najszybciej jak się da. Naszym celem jest zapewnienie komfortu i zadowolenia naszym pasażerom. Zaświadczają o tym dobre opinie naszych klientów, którzy skorzystali już z naszych usług.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Konkurencyjna cena

Wyjazdy naszymi busami definiują nie tylko bezpieczeństwo i komfort, ale także pomyślne ceny. Jesteśmy solidni i tak też podchodzimy do wszystkich naszych klientów. Jeżeli postanawiasz wybrać nasze usługi i wyruszyć w podróż z Polski do Niemiec, lub z Niemiec do Polski, odcinek w jedną stronę to koszt 280 zł. Warto kupować od razu bilet w dwie strony – pozwala to zaoszczędzić. Koszt wynosi od 500 zł i jest to o wiele bardziej opłacalne niż zakup dwóch oddzielnych przewozów. Często przeprowadzamy także akcje promocyjne i proponujemy niższe ceny przejazdów. Żeby sprawdzić, czy obecnie ma miejsce obniżka cen wystarczy zatelefonować na numer telefonu +48 602 276 435, pod którym uzyskają Państwo wszelkie informacje i szczegóły na temat podróży.

Skorzystaj z naszej oferty, jeśli oczekujesz wygodnych warunków jazdy. Firma Expres gwarantuje bezpieczne, komfortowe oraz terminowe jeżdżenie w atrakcyjnej cenie. Przewieźliśmy już wielu zadowolonych pasażerów. Obecność naszej firmy na rynku polskim i zagranicznym od ponad 20 lat, a zwłaszcza liczne pozytywne opinie klientów zaświadczają o naszej rzetelności i ugruntowanej pozycji w branży transportowej. Zapraszamy do wspólnych podróży. Zapewniamy, że nie będą Państwo zawiedzeni wybierając naszą spółkę.

Przeczytaj pełną ofertę.