Transport paczek z Torunia do Frankfurtu

Transport pod dany adres – bezpośrednio, od drzwi do drzwi.

Oferujemy przewóz osób na trasie Polska – Niemcy – Polska. Do Niemiec odjeżdżamy w poniedziałki, środy oraz w soboty, w godzinach porannych. Żeby dowiedzieć się więcej o godzinie wyjazdu, zadzwoń: 602 276 435 – udzielimy wszelakich informacji.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

We wtorki, czwartki i niedziele rano wracamy z Niemiec do Polski.

Na życzenie klientów możemy dostosować naszą trasę – istnieje możliwość zamówienia busa i dopasowanie godziny, daty jak również miejsca odjazdu do własnych preferencji.

Zobacz pełną ofertę.

Odbierzemy Was spod drzwi Waszego domu lub hotelu w Toruniu. Działamy w danych województwach: kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, zachodnio-pomorskim jak również lubuskim (w części).

Wszystkich pasażerów zabieramy spod wskazanego adresu. Wybierając naszą spółkę, wybieracie Państwo komfort jeżdżenia. Nie musicie podróżować uciążliwą komunikacją kolejową lub autobusową. Nasi kierowcy przybędą do Ciebie. Dajemy gwarancję bezpośredniego transportu od drzwi do drzwi – wpływa to na bezpieczeństwo i wygodę. Granicę przekraczamy około godziny 11, pasażer zostaje więc podwieziony pod dany adres jeszcze tego samego dnia.

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na naszej stronie głównej .

Bezpieczna podróż

Wozimy osoby z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski. Zwracamy dużą uwagę na bezpieczeństwo jazdy. Zapewniamy wygodę i bezpieczeństwo dla wszystkich podróżnych. Przed każdym wyjazdem kontrolujemy czy nasze busy są w pełni sprawne i mają bieżące przeglądy techniczne. W naszej firmie zatrudnieni są doświadczeni kierowcy, posiadający odpowiednie autoryzację jak również uprawnienia. Jeździmy wyłącznie za dnia, co podwyższa poziom bezpieczeństwa podróży i znacznie minimalizuje prawdopodobieństwo wypadku czy zmęczenia kierujących. Spore znaczenie dla bezpieczeństwa pasażera ma także możliwość odebrania go przez kierowcę spod danego adresu i podwiezienia w wybrane miejsce, dzięki czemu pasażer nie musi sam odbywać uciążliwych podróży na dworce kolejowe i autobusowe. Oferujemy przewóz spod Twoich drzwi do wskazanego przez Ciebie miejsca. Nasze kursy zawsze zaczynają się rano i kończą tego samego dnia, co wyraźnie wpływa na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa u naszych klientów

Uzupełnij formularz kontaktowy pod linkiem kontakt

Kierowcy z wieloletnim stażem

Zatrudnieni u nas specjaliści to wykwalifikowani kierowcy, znający doskonale trasy przejazdu oraz posiadający duże doświadczenie w transporcie osób. Transportem podróżnych trudnimy się już ponad 20 lat i z naszej oferty skorzystało już wiele usatysfakcjonowanych pasażerów. Nasze kompetencje zawodowe jak również doświadczenie poświadcza certyfikat nr 01174/F3/03. W 2003 roku dostaliśmy autoryzację na wykonywanie internacjonalnego przewozu drogowego, nr licencji – 0001362. EXPRES Transport Osób i Towarów to rzetelna firma o solidnej pozycji na rynku przewozowym.

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na naszej stronie głównej .

Wszyscy nasi kierowcy dbają o to, by zapewnić podróżującym z Torunia jak największe poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Naszą wyjątkową właściwością jest profesjonalizm, dzięki temu możemy pochwalić się nieposzlakowaną opinią od lat.

Wygoda i komfort jeżdżenia

Na komforcie podróży zależy nam w jednakowo rozległym stopniu co na poczuciu bezpieczeństwa. Przez cały czas sprawdzamy czy nasi podróżni jeżdżą w wygodnych warunkach. Zapewniamy pasażerom komfortową i spokojną podróż. Podchodzimy do kwestii podróży bardzo profesjonalnie, zależy nam bowiem na zaspokojeniu klienta. Przez to, że odbywamy podróże z adresu pod adres, podróżni nie są zmuszeni do samodzielnego dojazdu, nie muszą sami się przemieszczać z ciężkimi walizkami na dworce lub postoje autobusowe. Mamy świadomość jakie to jest kłopotliwe. By unikać tych sytuacji, nasi kierowcy biorą pasażerów spod domu i pod wskazany adres. To niezwykle komfortowe wyjście, a osoby które wybrały naszą spółkę bardzo to cenią, dzięki temu możemy cieszyć się pierwszorzędną opinią. Na wygodę jazdy składa się jeszcze czas jej trwania. Nasi kierowcy stawiają na to nacisk i w każdym wypadku dowożą klientów w określone miejsce w Niemczech w jak najkrótszym czasie. Zależy nam na wygodzie i zaspokojeniu pasażerów. Dowodem na to są pozytywne opinie naszych klientów.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Korzystna cena

Wyjazdy naszymi busami definiują nie tylko bezpieczeństwo i komfort, lecz także korzystne ceny. Każdego klienta traktujemy w sposób solidny i uczciwy. Transport z Polski do Niemiec , lub z Niemiec do Polski to koszt wyłącznie 280 zł. Wykupując transport w obydwie strony, zaoszczędzą Państwo pieniądze. Cena tam i z powrotem wynosi tylko 500 zł. Za dwa oddzielne przewozy trzeba by zapłacić 560 zł. Staramy się urządzać akcje promocyjne i zniżki na bilety. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy aktualnie trwa akcja promocyjna, zadzwoń pod numer 602 276 435 i zapytaj o wszystkie interesujące Cię szczegóły.

Skorzystaj z naszej oferty, jeżeli oczekujesz wygodnych warunków jazdy. Firma Expres daje możliwość taniego i komfortowego jeżdżenia. Niezmiernie ważne dla nas jest uczciwe podejście do klientów. O naszej renomie świadczy obecność na polskim i zagranicznym rynku już od 20 lat, a także liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów. Zachęcamy do wspólnych wyjazdów. Nie mamy wątpliwości, że będziecie zadowoleni z podróży naszymi busami.

Przeczytaj pełną ofertę.