Transport osób z Torunia do Essen

Bezpośredni transport z domu, hotelu, miejsca pracy pod wskazany adres.

Proponujemy transport osób na trasie Polska – Niemcy – Polska. W poniedziałki, środy i soboty rano kursujemy na trasie do Niemiec. Żeby dowiedzieć się więcej o godzinie wyjazdu, zadzwoń: 602 276 435 – udzielimy wszelkich informacji.

Uzupełnij formularz kontaktowy pod linkiem kontakt

Powroty z Niemiec przewidziane są na wtorki, czwartki i niedziele, także w godzinach porannych.

Jeśli jednak nasz klient ma taką potrzebę, mamy możliwość zamówienia busa dla niego, w takich sytuacjach data i godzina wyjazdu jest dostosowana do pory umówionej z konsumentem.

Sprawdź pełną ofertę.

Odbierzemy Was spod drzwi Waszego mieszkania lub hotelu w Toruniu. Swoje usługi świadczymy na terenie województw: Kujawsko-Pomorskiego, Wielkopolskiego oraz części Zachodnio-Pomorskiego i Lubuskiego.

Każdy z naszych pasażerów ma możliwość rozpoczęcia podróży spod własnego domu lub z innego wskazanego wcześniej adresu. Nie ma konieczności podróżowania z ciężkimi bagażami na dworce kolejowe, czy autobusowe. Nasi kierowcy przybędą do Ciebie. Zapewniamy bezpośredni transport z adresu pod adres, co ma wielkie znaczenie dla bezpieczeństwa i komfortu podróży. Dzięki ustalonemu harmonogramowi podróży granicę przekraczamy zawsze około godziny 11. Umożliwia to nam na dowiezienie wszystkich klientów pod dom tego samego dnia, w którym wyjechaliśmy z kraju.

Więcej na naszej stronie głównej .

Bezpieczeństwo podróży

Nasza oferta to transport osób z Polski do Niemiec z Niemcy do Polski. Z tego powodu zwłaszcza o to dbamy. Zapewniamy wygodę i bezpieczeństwo dla wszystkich podróżnych. Przed każdym wyjazdem kontrolujemy czy nasze busy są w pełni sprawne i mają aktualne przeglądy techniczne. Zatrudnieni przez nas kierowcy są doświadczeni, mają uprawnienia i wszelkie niezbędne licencje. Przewóz busami zapewniony jest w ciągu dnia, dzięki temu jest o wiele lepszy poziom bezpieczeństwa podróży i zapewnia to niższe prawdopodobieństwo zaistnienia nieprzewidzianych zdarzeń. Poziom bezpieczeństwa pasażerów wzmaga również możliwość podróży spod adresu wybranego przez jadącego i podwiezienia go w wybrane miejsce. Dzięki temu nasi pasażerowie nie są zmuszeni odbywać uciążliwych podróży komunikacją miejską. Dowozimy bezpośrednio z danego adresu pod dany adres. Nasze kursy zawsze rozpoczynają się rano i kończą tego samego dnia, co stanowczo wpływa na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa u naszych klientów

Uzupełnij formularz kontaktowy pod linkiem kontakt

Kierowcy z doświadczeniem

Mamy zespół fachowych, licencjonowanych kierujących, z kolosalnym doświadczeniem i doskonałą znajomością szos. Transportem osób zajmujemy się już przeszło 20 lat i z naszych usług skorzystało już bardzo wiele usatysfakcjonowanych pasażerów. Nasze kompetencje zawodowe i biegłość w branży zaświadcza certyfikat nr 01174F3/03. Od 2003 roku posiadamy także autoryzację na przeprowadzanie internacjonalnego przewozu drogowego o numerze 0001362. Jesteśmy sprawdzoną firmą o stabilnej pozycji na rynku.

Więcej na naszej stronie głównej .

Nasi kierowcy zawsze dbają o bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów. Do naszej pracy podchodzimy niezwykle profesjonalnie – dlatego klienci do nas wracają i zawsze są zadowoleni.

Komfort jazdy

Wygoda podczas jazdy to następny bardzo znaczący czynnik, na który zwracamy uwagę. Zapewniamy, że nasi klienci zawsze podróżują w najlepszych warunkach. Staramy się gwarantować podróżującym jak największą wygodę. Satysfakcja naszych klientów to dla nas najważniejsza sprawa. Dzięki temu, że odbywamy podróże z adresu w Polsce pod adres w Niemczech, pasażerowie nie muszą nigdzie sami dojeżdżać, nie muszą sami jechać z masywnymi walizkami na dworce lub postoje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo jest to uciążliwe. Z przyczyny tego, że nasi kierowcy odwożą i przywożą klientów pod wskazany adres, podróżni mają możliwość uniknięcia takich sytuacji. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, a osoby które wybierały naszą spółkę bardzo to cenią, dzięki temu możemy cieszyć się pierwszorzędną opinią. Spore znaczenie dla wygody podróży pasażera ma także czas odbywania się przejazdu. Kierowcy działający w naszej firmie zwracają na to uwagę. Przywiązujemy wielką wagę by nasze busy zawsze były punktualnie pod adresem w Niemczech wskazanym przez klienta, a także, by dojechać na miejsce na czas. Naszym celem jest zapewnienie wygody i zaspokojenia naszym pasażerom. Dowodem na to są dobre opinie naszych klientów.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Korzystna cena

Dobra cena to kolejna rzecz, która charakteryzuje nasze przedsiębiorstwo transportowe. Zależy nam na uczciwym nastawieniu do klienta. Jeżeli chcesz korzystać z naszych usług i odbyć transport z Polski do Niemiec, lub z Niemiec do Polski, transport w jedną stronę wyniesie Cię od 280 zł. Świetnym sposobem na zaoszczędzenie, jest wykupienie od razu przejazdu w obie strony. Cena biletu w obie strony zaczyna się od 500 zł – opłaca się bardziej aniżeli wykupienie dwóch osobnych przejazdów. Staramy się urządzać akcje promocyjne i przeceny na bilety. W celu sprawdzenia czy na ten moment zapewniamy obniżkę cen wystarczy telefon pod numer telefonu +48 602 276 435, pod którym dowiedzą się Państwo wszystkiego na temat wyjazdów.

Jeśli istotne jest dla Ciebie jeżdżenie w komfortowych warunkach, namawiamy do korzystania z naszej oferty. Nasza marka – Expres – to recepta na komfortowe i ekspresowe podróże w dobrej cenie. Przewieźliśmy już wielu zadowolonych pasażerów. O naszej renomie świadczy obecność na polskim i zagranicznym rynku już od 20 lat, a także liczne dobre opinie zadowolonych klientów. Zapraszamy do wspólnego jeżdżenia. Nie mamy wątpliwości, że będziecie zadowoleni z podróży naszymi busami.

Zobacz pełną ofertę.