Przewóz paczek z Torunia do Erfurt

Bezpośredni przewóz z adresu pod adres.

Nasza firma świadczy usługi transportu osób. Kursujemy na trasie Polska – Niemcy – Polska. Do Niemiec odjeżdżamy w poniedziałki, środy jak również w soboty, w godzinach porannych. Żeby dowiedzieć się więcej o godzinie wyjazdu, zadzwoń: 602 276 435 – udzielimy wszelakich informacji.

Skontaktuj się z nami pod linkiem kontakt

We wtorki, czwartki i niedziele rano wracamy z Niemiec do Polski.

Jeśli jednak klient ma takie życzenie, istnieje możliwość indywidualnego zamówienia busa, w takiej sytuacji data oraz godzina odjazdu dopasowana jest do tej wyznaczonej przez klienta.

Sprawdź pełną ofertę.

Nasi kierowcy odbierają pasażerów spod wskazanego adresu. Obsługujemy województwa takie jak Kujawsko – Pomorskie, Wielkopolskie, część Zachodnio-Pomorskiego i część województwa Lubuskiego.

Każdy pasażer zostaje odebrany z mieszkania, lub spod wybranego wskazanego adresu. Wybierając naszą firmę, wybieracie Państwo komfort podróżowania. Nie musicie podróżować uciążliwą komunikacją kolejową lub autobusową. Nasi kierowcy przybędą do Ciebie. Zapewniamy transport prosto z adresu pod adres co ma bardzo duże znaczenie dla wydajności i komfortu podróży. Granica przekraczana jest około godziny 11, uczestnicy wyjazdu są zatem dowiezieni na miejsce w tym samym dniu.

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na naszej stronie głównej .

Pewna podróż

Wozimy osoby z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski. W naszej firmie zwracamy wyjątkową uwagę na to zagadnienie. Zapewniamy wygodę i bezpieczeństwo dla wszystkich podróżnych. Dokładnie kontrolujemy techniczny stan samochodów i terminy przeglądów. Posiadamy doświadczonych kierowców, posiadających ważne licencje i uprawnienia. Jeździmy wyłącznie za dnia, co wzmaga poziom bezpieczeństwa podróży i znacznie minimalizuje prawdopodobieństwo wypadku czy zmęczenia kierowców. Poziom bezpieczeństwa pasażerów wzmaga także opcja podróży spod adresu wybranego przez jadącego i podwiezienia go w wybrane miejsce. Dzięki temu nasi pasażerowie nie są zmuszeni odbywać kłopotliwych podróży komunikacją miejską. Oferujemy bezpośredni transport z adresu pod adres. Odjazdy odbywają się w godzinach porannych, a ukończenie podróży jest jeszcze tego samego dnia, co ma duży wpływ na spore poczucie bezpieczeństwa podróżnego.

Skontaktuj się z nami pod linkiem kontakt

Kompetencje kierujących

Mamy zespół doświadczonych, licencjonowanych kierowców, z kolosalnym doświadczeniem i doskonałą znajomością szos. Przewozem osób zajmujemy się już przeszło 20 lat i z naszych usług skorzystało już bardzo wiele zadowolonych pasażerów. O naszych kompetencjach zawodowych i doświadczeniu świadczy certyfikat nr 01174/F3/03. Posiadamy licencję na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego wydaną w 2003 roku. Numer licencji – 0001362. Jesteśmy znaną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Szczegóły na naszej stronie głównej .

Każdy z naszych kierowców dba o zagwarantowanie podróżnym wysokiego poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Charakteryzuje nas fachowe podejście, dzięki czemu cieszymy się dobrą opinią od wielu lat.

Wygoda podczas podróży

Komfort podczas jazdy to kolejny bardzo ważny czynnik, na który zwracamy uwagę. Przez cały czas sprawdzamy czy nasi podróżni podróżują w komfortowych warunkach. Zapewniamy pasażerom komfortową i spokojną podróż. Podchodzimy do kwestii podróży bardzo profesjonalnie, zależy nam gdyż na zadowoleniu klienta. Dzięki temu, że zabieramy naszych klientów spod domu, ominie Państwa konieczność czekania na autobus na dworcu, dźwigania ciężkich bagaży jak również wydawania dodatkowych pieniędzy na dojazd na przystanek. Wiemy, że to potrafiłoby być męczące. By unikać sytuacji niemiłych dla klienta, zawsze podjeżdżamy pod jego dom lub wskazany adres. To wyjście sprawia, że mamy tak dobrą opinię wśród naszych klientów. Spore znaczenie dla komfortu podróży pasażera ma także czas odbywania się przejazdu. Nasi kierowcy kładą na to nacisk i w każdym przypadku dowożą klientów w ustalone miejsce w Niemczech w jak najkrótszym czasie. Pragniemy, aby każdy był zadowolony. Weryfikują to pozytywne opinie klientów, którzy mieli sposobność korzystać z naszych usług.

Skontaktuj się z nami pod linkiem kontakt

Dobra cena

Dobra cena to następna rzecz, która cechuje nasze przedsiębiorstwo transportowe. Bardzo istotne dla nas jest uczciwe podejście do klientów. Jeśli chcesz korzystać z naszych usług i odbyć transport z Polski do Niemiec, lub z Niemiecdo Polski, transport w jedną stronę wyniesie Cię od 280 zł. Warto kupować od razu bilet w dwie strony – pozwala to zaoszczędzić. Cena biletu w obie strony zaczyna się od 500 zł – opłaca się bardziej niż wykupienie dwóch oddzielnych przewozów. Staramy się organizować akcje promocyjne i zniżki na bilety. W celu sprawdzenia czy na ten moment zapewniamy obniżkę cen wystarczy telefon pod numer telefonu +48 602 276 435, pod którym dowiedzą się Państwo wszystkiego na temat wyjazdów.

Skorzystaj z naszej oferty, jeżeli oczekujesz dogodnych warunków jazdy. Firma Expres gwarantuje niezawodne, komfortowe jak również szybkie podróżowanie w dobrej cenie. Z naszych usług skorzystało już wiele klientów. O naszej renomie świadczy obecność na polskim i zagranicznym rynku już od 20 lat, a także różnorodne pozytywne opinie zadowolonych klientów. Zapraszamy do wspólnych podróży. Nie mamy wątpliwości, że będziecie zadowoleni z podróży naszymi busami.

Przeczytaj pełną ofertę.