Przewóz osób z Torunia do Dusseldorfu

Przewóz prosto z miejsca A do miejsca B.

Oferujemy przewóz osób na trasie Polska – Niemcy – Polska. Przewozy z Polski do Niemiec zapewniamy w poniedziałki, środy i soboty we wczesnych godzinach porannych. Żeby dowiedzieć się więcej o godzinie wyjazdu, zadzwoń: 602 276 435 – udzielimy wszelkich informacji.

Skontaktuj się z nami pod linkiem kontakt

Powroty z Niemiec przewidziane są na wtorki, czwartki i niedziele, również w godzinach porannych.

Jeśli jednak nasz klient ma taką potrzebę, mamy opcja zamówienia busa dla niego, w takich sprawach data i godzina wyjazdu jest dostosowana do pory umówionej z klientem.

Przeczytaj pełną ofertę.

Nasi kierowcy odbierają pasażerów spod wskazanego adresu. Działamy w danych województwach: kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, zachodnio-pomorskim jak również lubuskim (w części).

Każdy z naszych pasażerów ma możliwość rozpoczęcia podróży spod własnego mieszkania lub z innego wskazanego wcześniej adresu. Nie ma konieczności podróżowania z masywnymi bagażami na dworce kolejowe, czy autobusowe. Nasi kierowcy przyjadą do Ciebie. Dajemy gwarancję bezpośredniego przewozu od drzwi do drzwi – wpływa to na bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki ustalonemu harmonogramowi podróży granicę przekraczamy zawsze około godziny 11. Umożliwia to nam na dowiezienie wszystkich podróżujących pod dom tego samego dnia, w którym wyjechaliśmy z kraju.

Więcej informacji na naszej stronie głównej .

Bezpieczeństwo podróży

Nasza oferta to transport osób z Polski do Niemcyi z Niemcy do Polski. Dlatego zwracamy na to szczególną uwagę. Zapewniamy wygodę i bezpieczeństwo dla wszystkich podróżnych. Przed każdym wyjazdem sprawdzamy czy nasze busy są w pełni sprawne i mają aktualne przeglądy techniczne. W naszej firmie zatrudnieni są doświadczeni kierowcy, posiadający odpowiednie licencję oraz uprawnienia. Jeździmy wyłącznie za dnia, co podwyższa poziom bezpieczeństwa podróży i znacznie minimalizuje prawdopodobieństwo wypadku czy zmęczenia kierowców. Ogromnie istotne dla bezpieczeństwa podróżnych ma też odebranie go przez kierowcę spod podanego adresu i dowiezienie go w wyznaczone miejsce, dzięki czemu podróżny nie musi na własną rękę odbywać męczących wyjazdów na dworce kolejowe i autobusowe. Proponujemy bezpośredni przewóz z adresu pod adres. Wyjazdy odbywają się rano, a finał podróży ma miejsce jeszcze tego samego dnia, co także ma ewidentny wpływ na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa pasażera.

Uzupełnij formularz kontaktowy pod linkiem kontakt

Doświadczenie kierowców

Mamy zespół fachowych, licencjonowanych kierujących, z kolosalnym doświadczeniem i pierwszorzędną znajomością tras. Świadczymy usługi transportowe ponad 20 lat, skorzystało z nich naprawdę wielu zadowolonych pasażerów. O naszych kompetencjach zawodowych i doświadczeniu świadczy certyfikat nr 01174/F3/03. Mamy już od 2003 roku autoryzację na gwarantowanie międzynarodowego transportu drogowego z numerem 0001362. Jesteśmy sprawdzoną firmą o stabilnej pozycji na rynku.

Więcej na naszej stronie głównej .

Każdy z zatrudnianych przez nas kierujących dba o komfort jazdy i bezpieczeństwa pasażerów. Uzyskujemy tylko bardzo dobre opinie od naszych klientów co zawdzięczamy naszemu profesjonalizmowi i odpowiedzialnej polityce firmowej.

Komfort podczas podróży

Na wygodzie podróży zależy nam w takim samym stopniu jak na poczuciu bezpieczeństwa. Zawsze upewniamy się, że nasi pasażerowie odbywają podróże w jak najlepszych warunkach. Podróżującym zapewniamy wygodę. Satysfakcja naszych klientów to dla nas najważniejsza sprawa. Ze względu na to, że dowozimy podróżnych z miejsca na miejsce, nie muszą oni znaleźć dworców autobusowych czy troszczyć się oczekiwaniem na transport w nieznanym mieście. Mamy świadomość jakie to jest uciążliwe. By uniknąć tych sytuacji, nasi kierowcy zabierają pasażerów spod mieszkania i pod wskazany adres. Jest to bardzo komfortowe wyjście, a nasi klienci stanowczo to doceniają, dzięki czemu cieszymy się tak dobrą opinią. Zdajemy sobie sprawę, że na komfort podróży wpływa czas odbywania się przejazdu. Nasi kierowcy stawiają na to nacisk i w każdym przypadku dowożą klientów w określone miejsce w Niemczech w jak najkrótszym czasie. Chcemy, żeby każdy był usatysfakcjonowany. Potwierdzają to pozytywne opinie klientów, którzy mieli okazję skorzystać z naszych usług.

Skontaktuj się z nami pod linkiem kontakt

Korzystna cena

Wyjazdy naszymi busami określają nie tylko bezpieczeństwo i komfort, ale także korzystne ceny. Każdego klienta traktujemy w sposób solidny i uczciwy. Jeśli zamierzasz zdecydować się na nasze usługi i wyruszyć w podróż z Polski do Niemiec, lub z Niemiecdo Polski, odcinek w jedną stronę to koszt 280 zł. Warto kupić od razu bilet w dwie strony – pozwala to zaoszczędzić. Kosztuje to bowiem już od 500 zł i znacznie bardziej się opłaca aniżeli wykupienie dwóch oddzielnych przewozów. Często proponujemy również akcje promocyjne i zapewniamy obniżenie cen. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy obecnie trwa akcja promocyjna, zadzwoń pod numer 602 276 435 i zapytaj o wszystkie interesujące Cię szczegóły.

Jeżeli ważne jest dla Ciebie jeżdżenie w komfortowych warunkach, namawiamy do korzystania z naszej oferty. Nasza marka – Expres – to recepta na komfortowe i ekspresowe podróże w dobrej cenie. Z naszych usług skorzystało już wiele podróżujących. Naszą renomę potwierdza 20-letni staż na rynku polskim oraz zagranicznym, a także pozytywne opinie osób korzystających z naszego przewozu. Zachęcamy do wspólnej drogi. Nie mamy wątpliwości, że będziecie zadowoleni z podróży naszymi busami.

Przeczytaj pełną ofertę.