Przewóz paczek z Torunia do Dortmundu

Przewóz prosto z miejsca A do miejsca B.

Proponujemy przewóz osób na trasie Polska – Niemcy – Polska. Przejazdy z Polski do Niemiec zapewniamy w poniedziałki, środy i soboty we wczesnych godzinach porannych. Dane dotyczące konkretnej godziny odjazdu można uzyskać pod numerem telefonu +48 602 276 435.

Uzupełnij formularz kontaktowy pod linkiem kontakt

Powroty z Niemiec przewidziane są na wtorki, czwartki i niedziele, również w godzinach porannych.

Na życzenie klientów możemy dostosować naszą trasę – istnieje możliwość zamówienia busa i dostosowanie godziny, daty oraz miejsca odjazdu do własnych preferencji.

Sprawdź pełną ofertę.

Nasz bus zabierze Państwa spod adresu w Toruniu wskazanego przy zamawianiu przejazdu. Swoje usługi świadczymy na terenie województw: Kujawsko-Pomorskiego, Wielkopolskiego oraz części Zachodnio-Pomorskiego i Lubuskiego.

Każdy pasażer zostaje odebrany z mieszkania, lub spod wybranego wskazanego adresu. Wybierając naszą firmę, wybieracie Państwo komfort jeżdżenia. Nie musicie podróżować uciążliwą komunikacją kolejową lub autobusową. Kierowca przybędzie pod wskazany adres i pomoże Ci z bagażami. Zapewniamy bezpośredni przewóz z adresu pod adres, co ma wielkie znaczenie dla bezpieczeństwa i wygody podróży. Granicę przekraczamy około godziny 11, pasażer zostaje zatem podwieziony pod dany adres jeszcze tego samego dnia.

Więcej informacji na naszej stronie głównej .

Pewna jazda

Proponujemy transport osób na trasie Polska – Niemcy – Polska. Zwracamy dużą uwagę na bezpieczeństwo jazdy. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort wszystkich klientów. Nasza pojazdy są w idealnym stanie technicznym oraz posiadają ważne przeglądy techniczne. Zatrudnieni przez nas kierowcy są fachowi, mają uprawnienia i wszelkie niezbędne licencje. Transport busami zapewniony jest w ciągu dnia, dzięki temu jest o wiele wyższy poziom bezpieczeństwa podróży i zapewnia to niższe prawdopodobieństwo zaistnienia nieprzewidzianych wydarzeń. Duże znaczenie dla bezpieczeństwa pasażera ma także możliwość odebrania go przez kierowcę spod danego adresu i podwiezienia w wybrane miejsce, dzięki czemu pasażer nie musi sam odbywać kłopotliwych podróży na dworce kolejowe i autobusowe. Oferujemy przewóz spod Twoich drzwi do wskazanego przez Ciebie miejsca. Z racji tego, że wyjeżdżamy rano, na miejscu jesteśmy jeszcze tego samego dnia – to daje poczucie bezpieczeństwa i wygodę odbycia podróży za dnia.

Zadaj pytanie odnośnie podróży pod linkiem kontakt

Kompetencje kierujących

Zatrudnieni u nas pracownicy to wykwalifikowani kierowcy, znający doskonale trasy przejazdu jak również posiadający duże doświadczenie w przewozie osób. W branży przewozu osób działamy od ponad 20 lat. O naszej rzetelności świadczy ogromna ilość zadowolonych pasażerów. Nasze kompetencje zawodowe jak również doświadczenie poświadcza certyfikat nr 01174/F3/03. W 2003 roku otrzymaliśmy autoryzację na wykonywanie internacjonalnego transportu drogowego, nr licencji – 0001362. Nasza firma jest stabilna, renomowana i cieszy się właściwą opinią na rynku.

Więcej informacji na naszej stronie głównej .

Każdy z naszych kierowców dba o zagwarantowanie podróżnym wysokiego poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Charakteryzuje nas profesjonalne podejście, dzięki czemu cieszymy się właściwą opinią od wielu lat.

Wygoda i komfort jeżdżenia

Na wygodzie podróży zależy nam w takim samym stopniu jak na poczuciu bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że nasi klienci zawsze podróżują w najlepszych warunkach. Staramy się zapewniać podróżującym jak największą wygodę. Satysfakcja naszych klientów to dla nas najważniejsza rzecz. Dzięki temu, że zabieramy naszych klientów spod domu, ominie Państwa konieczność czekania na autobus na dworcu, dźwigania ciężkich bagaży jak również wydawania dodatkowych pieniędzy na dojazd na przystanek. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo jest to uciążliwe. By unikać tych sytuacji, nasi kierowcy zabierają pasażerów spod mieszkania i pod wskazany adres. To rozwiązanie sprawia, że mamy tak dobrą opinię wśród naszych klientów. Ogromnie znaczący dla komfortu jazdy podróżującego ma też długość trwania podróży. Zawsze staramy się dowieźć pasażerów najszybciej jak się da. Istotny jest dla nas komfort i satysfakcja podróżnych. Argumentem na to są dobre opinie naszych klientów.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Atrakcyjna cena

Wyjazdy naszymi busami określają nie tylko bezpieczeństwo i komfort, lecz również korzystne ceny. Bardzo ważne dla nas jest uczciwe podejście do klientów. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług i odbyć podróż z Polski do Niemiec, lub z Niemiecdo Polski, przejazd w jedną stronę wyniesie Cię od 280 zł. Świetnym sposobem na zaoszczędzenie, jest wykupienie od razu przejazdu w obie strony. Kosztuje to gdyż już od 500 zł i znacznie bardziej się opłaca niż wykupienie dwóch oddzielnych przewozów. Przeprowadzamy akcje promocyjne, oferując niższe ceny naszych usług. Żeby sprawdzić, czy obecnie ma miejsce obniżka cen wystarczy zadzwonić na numer telefonu +48 602 276 435, pod którym otrzymają Państwo wszelkie dane i szczegóły na temat podróży.

Jeśli zależy Ci na dogodnych warunkach podróży, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Firma Expres gwarantuje bezpieczne, komfortowe oraz terminowe podróżowanie w atrakcyjnej cenie. Przewieźliśmy już wielu usatysfakcjonowanych pasażerów. O naszej renomie świadczy obecność na polskim i zagranicznym rynku już od 20 lat, a także liczne dobre opinie zadowolonych klientów. Zapraszamy do wspólnego podróżowania. Z całą pewnością możemy ustalić, że będą Państwo usatysfakcjonowani naszymi pracami.

Zobacz pełną ofertę.