Przewóz paczek z Torunia do Berlina

Transport prosto z miejsca A do punktu B

Nasza firma świadczy usługi przewozu osób. Kursujemy na trasie Polska – Niemcy – Polska. Do Niemiec odjeżdżamy w poniedziałki, środy jak również w soboty, w godzinach porannych. Dane odnośnie precyzyjnej godziny odjazdu otrzymacie Państwo pod numerem telefonu +48 602 276 435

Uzupełnij formularz kontaktowy pod linkiem kontakt .

Powroty z Niemiec przewidziane są na wtorki, czwartki i niedziele, także w godzinach porannych. W naszej ofercie znajduje się także możliwość zamówienia busa na konkretną datę i godzinę, zgodną z życzeniem klienta.

Przeczytaj pełną ofertę.

Nasz bus zabierze Państwa spod adresu w Toruniu wskazanego przy zamawianiu przejazdu. Obsługujemy województwa takie jak Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, część Zachodnio-Pomorskiego i część województwa Lubuskiego.

Po wszystkich naszych klientów przyjeżdżamy pod dom, lub pod wskazany przez niego adres. Nie ma potrzeby przejazdu na dworce kolejowe czy autobusowe z ciężkimi bagażami. Przybędzie po Ciebie nasz kierowca. Dajemy gwarancję bezpośredniego przewozu od drzwi do drzwi – wpływa to na bezpieczeństwo i wygodę. Granica zostaje przekroczona jeszcze przed południem, zatem dowieziemy Cię pod wskazany adres jeszcze tego samego dnia.

Szczegóły na naszej stronie głównej .

Bezpieczeństwo podróży

Nasza oferta to przewóz osób z Polski do Niemiec i z Niemcy do Polski. Zwracamy wielką uwagę na bezpieczeństwo jazdy. Chcemy, by każdy czuł się bezpiecznie i wygodnie. Dokładnie sprawdzamy techniczny stan samochodów i terminy kontroli. Posiadamy fachowych kierujących, posiadających ważne licencje i uprawnienia. Dzięki podróżowaniu tylko w godzinach dziennych, bezpieczeństwo podróżowania z naszą firmą jest na znacznie lepszym poziomie. Co istotne, proponujemy dowóz z miejsca na miejsce – wskazane przez klienta – dlatego pasażerowie nie muszą dojeżdżać na dworce czy pójść na nie z naręczem bagaży. Proponujemy bezpośredni transport z adresu pod adres. Z racji tego, że wyjeżdżamy rano, na miejscu jesteśmy jeszcze tego samego dnia – to daje poczucie bezpieczeństwa i wygodę odbycia podróży za dnia.

Zadaj pytanie odnośnie podróży pod linkiem kontakt .

Kompetencje kierujących

Zatrudnieni u nas pracownicy to wykwalifikowani kierowcy, znający doskonale trasy przejazdu jak również posiadający spore doświadczenie w transporcie osób. W branży przewozu osób działamy od ponad 20 lat. O naszej rzetelności świadczy ogromna ilość zadowolonych pasażerów. Posiadamy certyfikat nr 01174/F3/03, co potwierdza nasze kompetencje i doświadczenie w zawodzie. W 2003 roku otrzymaliśmy autoryzację na przeprowadzanie międzynarodowego przewozu drogowego, nr licencji – 0001362. Jesteśmy sprawdzoną firmą o stabilnej pozycji na rynku.

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na naszej stronie głównej .

Nasi kierowcy zawsze dbają o bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów. Naszą wyjątkową właściwością jest profesjonalizm, dzięki temu możemy pochwalić się znakomitą opinią od lat.

Wygoda podróży

Na wygodzie podróży zależy nam w takim samym stopniu jak na poczuciu bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że nasi klienci zawsze podróżują w najlepszych warunkach. Staramy się zapewniać jeżdżącym jak największą wygodę. Satysfakcja naszych klientów to dla nas najważniejsza rzecz. Ze względu na to, że dowozimy podróżnych z miejsca na miejsce, nie muszą oni szukać dworców autobusowych czy troszczyć się oczekiwaniem na usługę transportową w nieznanym mieście. Wiemy, że to potrafiłoby być męczące. By uniknąć tych sytuacji, nasi kierowcy zabierają pasażerów spod domu i pod wskazany adres. Nasi klienci bardzo cenią to rozwiązanie, ponieważ jest dla nich niezwykle komfortowe. Ogromnie znaczący dla komfortu jazdy jadącego ma też długość trwania podróży. Zawsze staramy się dowieźć pasażerów najszybciej jak się da. Naszym celem jest zagwarantowanie wygody i zaspokojenia naszym pasażerom. Zaświadczają o tym dobre opinie naszych klientów, którzy skorzystali już z naszych usług.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Korzystna cena

Pozytywy naszej oferty to nie tylko komfort i bezpieczeństwo, lecz też rzetelna cena. Bardzo ważne dla nas jest porządne podejście do klientów. Jeśli zamierzasz zdecydować się na nasze usługi i wyruszyć w podróż z Polski do Niemiec, lub z Niemiec do Polski, odcinek w jedną stronę to koszt 280 zł. Znakomitym sposobem na zaoszczędzenie, jest wykupienie od razu przejazdu w obie strony. Cena biletu w obie strony zaczyna się od 500 zł – opłaca się bardziej niż wykupienie dwóch oddzielnych przewozów. Przeprowadzamy akcje promocyjne, oferując niższe ceny naszych usług. W celu sprawdzenia czy na ten moment zapewniamy obniżkę cen wystarczy telefon pod numer telefonu +48 602 276 435, pod którym dowiedzą się Państwo wszystkiego na temat wyjazdów.

Komfortowa i komfortowa podróż to skorzystanie z naszych usług. Firma Expres gwarantuje bezpieczne, komfortowe oraz szybkie podróżowanie w dobrej cenie. Jeździło z nami już wielu pasażerów. O naszej renomie świadczy obecność na polskim i zagranicznym rynku już od 20 lat, a także różnorodne dobre opinie usatysfakcjonowanych klientów. Zapraszamy do wspólnego podróżowania. Z całą pewnością możemy ustalić, że będą Państwo usatysfakcjonowani naszymi pracami.

Sprawdź pełną ofertę.