Transport paczek z Torunia do Aachen

Bezpośredni przewóz z domu, hotelu, miejsca pracy pod wskazany adres.

Wozimy z Polski do Niemiec i z powrotem. Wyjazdy z Polski do Niemiec odbywają się w ustalone dni, tj. poniedziałki, środy i soboty w godzinach porannych. Dane odnośnie precyzyjnej godziny odjazdu otrzymacie Państwo pod numerem telefonu +48 602 276 435

Zadaj pytanie odnośnie podróży pod linkiem kontakt

We wtorki, czwartki i niedziele rano wracamy z Niemiec do Polski.

Jeżeli jednak nasz klient ma taką konieczność, mamy opcja zamówienia busa dla niego, w takich sprawach data i godzina wyjazdu jest dostosowana do pory umówionej z konsumentem.

Sprawdź pełną ofertę.

Odbierzemy Was spod drzwi Waszego domu lub hotelu w Toruniu. Działamy w danych województwach: kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, zachodnio-pomorskim jak również lubuskim (w części).

Wszystkich pasażerów zabieramy spod wskazanego adresu. Nie ma konieczności podróżowania z masywnymi bagażami na dworce kolejowe, czy autobusowe. Nasi kierowcy przyjadą do Ciebie. Zapewniamy bezpośredni transport z adresu pod adres, co ma wielkie znaczenie dla bezpieczeństwa i wygody podróży. Dzięki określonemu planowi podróży granicę przekraczamy zawsze około godziny 11. Umożliwia to nam na dowiezienie wszystkich podróżujących pod dom tego samego dnia, w którym wyjechaliśmy z kraju.

Więcej na naszej stronie głównej .

Pewna podróż

Przewozimy osoby z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski. Dlatego zwracamy na to wyjątkową uwagę. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort wszystkich podróżujących. Zawsze upewniamy się, że nasze pojazdy są sprawne i mają ważne przeglądy techniczne. W naszej firmie zatrudnieni są fachowi kierowcy, posiadający odpowiednie autoryzację oraz uprawnienia. Przejazdy busami odbywają się zawsze w godzinach dziennych, dzięki czemu poziom bezpieczeństwa podróży jest znacznie lepszy i pozwala to na zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia różnych nieprzewidzianych sytuacji. Poziom bezpieczeństwa pasażerów zwiększa także możliwość podróży spod adresu wybranego przez jadącego i podwiezienia go w wyznaczone miejsce. Dzięki temu nasi pasażerowie nie są zmuszeni odbywać kłopotliwych podróży komunikacją miejską. Oferujemy przewóz spod Twoich drzwi do wskazanego przez Ciebie miejsca. Odjazdy odbywają się w godzinach porannych, a zakończenie podróży jest jeszcze tego samego dnia, co ma duży wpływ na spore poczucie bezpieczeństwa podróżnego.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Doświadczenie kierowców

Mamy zespół fachowych, licencjonowanych kierowców, z ogromnym doświadczeniem i doskonałą znajomością szos. Transportem osób zajmujemy się już przeszło 20 lat i z naszych usług skorzystało już bardzo wiele zadowolonych pasażerów. O naszych kompetencjach zawodowych i doświadczeniu świadczy certyfikat nr 01174/F3/03. Posiadamy licencję na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego wydaną w 2003 roku. Numer licencji – 0001362. Jesteśmy sprawdzoną firmą o stabilnej pozycji na rynku.

Więcej informacji na naszej stronie głównej .

Każdy z naszych kierujących dba o zagwarantowanie podróżnym wysokiego poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Otrzymujemy tylko bardzo dobre opinie od naszych klientów co zawdzięczamy naszemu profesjonalizmowi i odpowiedzialnej polityce firmowej.

Komfort podczas podróży

Wygoda podczas jazdy to następny bardzo znaczący czynnik, na który zwracamy uwagę. Przez cały czas kontrolujemy czy nasi podróżni podróżują w wygodnych warunkach. Jeżdżącym zapewniamy wygodę. Mamy bardzo fachowe podejście do podróży, zasadniczy jest dla nas usatysfakcjonowany klient. Dzięki temu, że odbywamy podróże z adresu w Polsce pod adres w Niemczech, pasażerowie nie muszą nigdzie sami dojeżdżać, nie muszą sami jechać z ciężkimi walizkami na dworce lub postoje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo jest to uciążliwe. By unikać sytuacji nieprzyjemnych dla klienta, zawsze podjeżdżamy pod jego dom lub wskazany adres. Nasi klienci bardzo cenią to rozwiązanie, ponieważ jest dla nich niezwykle komfortowe. Duże znaczenie dla komfortu podróży pasażera ma także czas trwania przejazdu. Nasi kierowcy kładą na to nacisk i w każdym przypadku dowożą klientów w ustalone miejsce w Niemczech w jak najkrótszym czasie. Naszym celem jest zagwarantowanie komfortu i zadowolenia naszym pasażerom. Zaświadczają o tym dobre opinie naszych klientów, którzy skorzystali już z naszych usług.

W razie pytań napisz pod linkiem kontakt

Atrakcyjna cena

Podróże naszymi busami charakteryzuje nie tylko bezpieczeństwo i komfort, lecz także atrakcyjne ceny. Każdego klienta traktujemy w sposób rzetelny i solidny. Podróż z Polski do Niemiec, lub z Niemiec do Polski to koszt jedynie 280 zł. Doskonałym sposobem na oszczędzanie, jest zakup transportu w dwie strony. Koszt wynosi od 500 zł i jest to o wiele bardziej opłacalne aniżeli zakup dwóch osobnych transportów. Przeprowadzamy akcje promocyjne, oferując niższe ceny naszych usług. Dane na temat aktualnych promocji jak również detali podróży uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: +48 602 276 435.

Komfortowa i komfortowa podróż to skorzystanie z naszych usług. Firma Expres gwarantuje niezawodne, komfortowe jak również szybkie jeżdżenie w dobrej cenie. Niezmiernie ważne dla nas jest porządne podejście do klientów. O naszej renomie świadczy obecność na polskim i zagranicznym rynku już od 20 lat, a także różnorodne pozytywne opinie zadowolonych klientów. Zachęcamy do wspólnych wyjazdów. Nie mamy wątpliwości, że będziecie zadowoleni z podróży naszymi busami.

Sprawdź pełną ofertę.